piątek, 25 maja 2012

Zmiana cen biletów komunikacji miejskiej w Rzymie

Ważny komunikat! Niedawno pisałam na temat cen biletów komunikacji miejskiej w Rzymie. A tu proszę, od dzisiaj, tj. 25 maja ceny biletów wzrosły. Jeżeli nadal posiadacie stare bilety możecie z nich korzystać do 31 lipca 2012. Po tym dniu (od 1 sierpnia do 31 pazdziernika 2012), aby uniknąc kary, należy zamienić je na nowe, dopłacając różnicę w cenie. Natomiast jeżeli posiadacie abonament roczny, możecie z niego spokojnie korzystać do wygaśnięcia ważnosci biletu.


Ceny biletów:


BIT – 1,5 € – bilet czasowy, ważny na wszystkie linie przez 100 minut od skasowania. Uwaga! Ten bilet upoważnia nas tylko do JEDNEGO przejazdu metrem.

BIG – 6€ - bilet jednodniowy, ważny do godz. 24:00 od skasowania. Nieograniczona liczba przejazdów, dotyczy także metra. Uwaga! Jeśli ktoś skasuje bilet o godz. 23:00 bilet będzie ważny tylko przez godzinę :(
 
BTI –16,5€ – bilet trzydniowy, posiada nieograniczoną liczbę przejazdów, ważny do godz. 24:00 trzeciego dnia od skasowania biletu.


CIS – 24€ – bilet tygodniowy, ważny przez siedem dni do godz. 24:00


MENSILE PERSONALE - 35€ – bilet miesięczny imienny. Uwaga! W Rzymie bilet jest ważny przez miesiąc, ale od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, nie przez 30 dni od momentu skasowania biletu tak jak w innych miastach.


MENSILE IMPERSONALE – 53€ – bilet miesięczny na okaziciela (tak samo jak przy bilecie imiennym)


ANNUALE ROMA -250€ – bilet roczny, ważny przez 365 dni od daty wystawienia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...