wtorek, 18 grudnia 2012

Jaki prezent pod choinkę dla Włocha?

Z jakich prezentów pod choinką Włosi cieszą się najbardziej?
Włosi bardzo dużą uwagę przywiązują do mody, nowoczesnych gadżetów i jedzenia... Uwielbiają dostawać drogie i markowe prezenty, koniecznie wysokiej jakości, dlatego też podczas Świąt potrafią sobie zafundować upominki, które znacznie przekraczają ich możliwości finansowe.
Jeżeli decydują się na ubrania to tylko te markowe i oryginalne, które kosztują nawet ponad połowę ich pensji. Ciepły sweter od Giorgio Armani, skórzane buty od Prady czy chociażby pasek od Dolce&Gabbana będą na pewno strzałem w dziesiątkę. 
Jeżeli na ich liście życzeń pojawi się Iphone, Ipad, E-book lub laptop to należy pamiętać, że ma to być tylko i wyłącznie oryginalny i najnowyszy model. Włosi uwielbiają pokazywać wśród znajomych, że są "na fali" i stać ich na to, aby telefon, który wyszedł zaledwie kilka miesięcy wcześniej zastąpić tym nowszym - droższym. 
Smakosze natomiast zadowolą się dobrym winem, panettone lub czekoladkami z popularnych wytwórni cukierniczych takich jak Perugina lub Lindt.
I na koniec dla ciekawych świata świetnym i coraz bardziej popularnym pomysłem na prezent są rozmaite wycieczki na weekend kupione na stronach typu Groupon czy Groupalia w promocyjnych cenach. We Włoszech coraz więcej osób decyduje się na taka formę prezentu, aby zrobić bliskiej osobie i samemu sobie cudowną i niepowtarzalną niespodziankę.


A Wy jaki prezent chcielibyście znaleźć pod choinką??


CATC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...