piątek, 14 grudnia 2012

Plany na piątkowy wieczór - karaoke

Piątkowy wieczór pod znakiem karaoke?
Myżlę, że karaoke to jedna z najprzyjemniejszych form rozrywki praktykowana przez Włochów!!
Kiedy nadchodzi piątek, Włosi tylko czekają na wyjście ze swoimi przyjaciółmi, aby odstresować się po całym tygodniu pracy. Spotykają się późnym wieczorem w pizzerii lub restauracji, aby zjeść wspólnie kolację a potem zaczynają tour od pubu do pubu wypełniając żołądki wysokoprocentowymi koktajlami.
Truskawkowa Capiroska, miętowe Mojito czy kokosowo-ananasowa Pinacolada to drinki, których nie może zabraknąć w piątkowy wieczór.

Mojito. Copyright: http://mojitoinfo.com/

A jak już nabiorą wystarczająco dużo odwagi chętnie łapią za mikrofon i królują na scenie do białęgo rana. Nie ważne czy potrafią śpieważ, ważne że śpiewają razem i świetnie się przy tym bawią. Może Was to zdziwi, ale repertuar jest wszędzie prawie ten sam, z racji tego, że Włosi mają sentyment do starych włoskich hitów. Bardzo rzadko się zdarza, że ktoś wybierze piosenkę po angielsku. Najczęściej śpiewane piosenki to "Volare" Domenico Modugno, "Vivo per Lei" Andrea Bocelli & Giorgia, "Con Te partirò" Andrea Bocelli, "Felicità" Al Bano&Romina Power czy "Alba chiara" Vasco Rossi.

Copyright: the Random


Piątkowe Karaoke to nie tylko doskonała zabawa, ale i najlepszy sposób na zawarcie nowych znajomości :) Bo przecież nic tak nie integruje jak wspólny śpiew :))

Czy Wy lubicie karaoke?? Jakie są Wasze ulubione piosenki??


Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!!

CATC

1 komentarz:

  1. Zanim zaszłam w ciążę, co czwartek bywałam na karaoke w pewnym rockowym barze :) Lecieliśmy starą klasyką polskiego rocka do białego rana :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...